• 06 травня 2020 12:30:00

Нові заходи безпеки Wizz Air

заходи з покращення охорони здоров’я та підвищення безпеки

  

Шановні мандрівники WIZZ!

Протягом останніх днів ви могли помітити, що ми відновлюємо свою діяльність у низці країн, як-от Велика Британія чи Австрія, де це дозволяють нормативно-правові акти та де поступово скасовують карантинні заходи.

Наші команди постійно стежать за ситуацією. Хочу повторити в цьому особистому повідомленні, що наша стратегія відновлення діяльності відповідає місцевим законам. Минулого тижня ми також запровадили покращений протокол охорони здоров’я та безпеки, завдяки чому ваша подорож буде ще безпечнішою. Хочу описати ці заходи тут, щоб запевнити вас, що ми робимо все можливе, щоб ви дісталися свого пункту призначення в безпеці та з відмінним обслуговуванням.

Маски

Тепер на борту наших літаків пасажири й екіпаж зобов’язані носити маски, щоб гарантувати максимальний захист. Якщо у вас є інші засоби захисту, як-от рукавиці чи щитки, радимо використовувати їх і всіляко підтримуємо таку ініціативу.
 

Wizzair

Соціальне дистанціювання та заходи гігієни

Крім роздавання безплатних вологих серветок під час посадки, ми також щодня повністю дезінфікуємо наші літаки. Просимо вас дотримуватися рекомендацій щодо соціального дистанціювання на борту літака та поза ним. Де можливо, це буде враховано під час розподілу місць.

Важливо пам’ятати, що повітря всередині кожного літака таке ж чисте, як і в лікарняних операційних залах, що досягається за допомогою багаторазового проходження повітря через наші фільтри (фільтри типу HEPA), які знешкоджують 99,97% вірусів і бактерій у повітрі.

 

Wizzair

Безконтактна оплата

Ми дозволили безконтактну оплату та збільшили її ліміт до 25 євро, щоб ви могли харчуватися та робити покупки на борту, не хвилюючись. Наш журнал на короткій перерві, тож буде недоступним на борту. Радимо завантажити останнє меню з додатка WIZZ до польоту.
 

Wizzair

Гнучкі умови подорожей

Якщо ви плануєте подорожувати цього літа, однак не знаєте, чи дозволять це обмеження, радимо придбати WIZZ Flex під час бронювання. Завдяки цьому ви зможете змінити свій рейс онлайн до поїздки без штрафу за зміну бронювання, якщо передумаєте, або отримати відшкодування у вигляді кредиту WIZZ на баланс свого облікового запису WIZZ.
 

Wizzair

Додаткові відомості

Щоб дізнатися більше, раджу переглянути наше останнє відео, у якому детально описано кожний етап наших покращених процедур для вашого захисту.


За останні кілька місяців у світі багато чого змінилося, однак обіцянки Wizz Air незмінні. Ми й надалі допомагатимемо людям зустрітися з близькими за найнижчими цінами та в найбезпечніший спосіб.

Упродовж наступних тижнів стежте за нашими каналами, щоб отримувати новини про відновлення нашої діяльності в інших країнах.

З повагою

Wizzair

Йожеф Вараді
Головний виконавчий директор
Wizz AirМи можемо запропонувати квитки на автобуси, поїзди та літаки в будь-якому напрямку

Потрібен квиток - телефонуй (097) 00-54-720

Чудова новина, але не підходить саме вам? Поділіться нею з друзями в соцмережах!

 

Бажаєте бути в курсі всіх акцій та розпродажів?

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Viber або читайте наш канал у Telegram!

турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена