Турагенція Qtravel - весь спектр туристичних послуг

  Плануєте відпустку, чи просто поїздку за кордон – турагенція Qtravel до Ваших послуг. Окрім  безлічі пакетних турів для пляжного відпочинку за кордоном та екскурсій Європою, ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант авіаперельоту та придбати квитки на літак, або ж автобусні, чи залізничні квитки.

  Забронюємо для Вас готель в тій країні до якої плануєте їхати за найдоступнішою ціною. У турагенції Qtravel є доступні для бронювання більш ніж 180 000 готелів по всьому світу за ціною нижчою ніж на більшості відомих сервісів по бронюванню готелів.

  Допоможемо із оформленням візи та страхового полісу. Для виїзду за кордон, для кожного подорожуючого потрібен медичний страховий поліс, а також, якщо Ви плануєте їхати власним автомобілем – то і страховий поліс на автомобіль (зелена карта).

З приводу консультацій, чи придбання/бронювання авіаквитків, автобусних чи залізничних квитків, бронювання номерів у готелі чи оформлення страхових полісів - звертайтися до менеджерів нашої турагенції - (097) 00-54-720