Новини

Готелі Єгипту вже в стопі! Що буде з іншими напрямками?

З 9 листопада російські туристи і туроператори отримають повне зняття обмежень на польоти на курорти Єгипту з усіх міст Росії. Це спричинить ще більше подорожчання готелів в Єгипті і багато із них "підуть в стоп".

Що таке "Підуть в стоп" - це коли немає можливості забронювати готель на найближчі місяць, або ж навіть два, так як в готелі немає вільних номерів. Єгипет це не Туреччина. В Єгипті набагато менше готелів. Як завжди це торкнеться популярних готелів мереж Jaz, Albatros, Sunrise, а також Concord, Domina, Otium, Ali Baba і багатьох інших.

Хто планує Новий рік за кордоном - не тягніть і не думайте, що хтось закриє кордон для всього світу і тільки українці літатимуть. Готелі Занзібару на 80% вже в бронях. Єгипет відкриває вже ті готелі, які 2 роки не працювали зовсім. Вже просто нікуди розміщувати всіх бажаючих. Багато готелів вже не мають вільних номерів на ближайші тижні. Почастішали випадки овербукінгу.

Ціни на якісні готелі зросли мінімум в половину, і в них вже немає місць. І це ще просто кінець жовтня та листопад.

Подумайте про свій відпочинок заздалегідь. Поки є ще непогані варіанти пишіть / телефонуйте нашим менеджерам, озвучуйте свої запити і бронюйте.
Більше номерів ніж побудували і дешевше вже не буде!
Made on
Tilda