Шарм - рекомендовані

Reef Oasis Blue Bay VS Reef Oasis Beach

Не знаєте, який зі Ріфів в Шармі обрати? Читайте та вирішуйте для себе


В Шарм-Ель-Шейху, що в Єгипті, є два популярних готеля із подібною назвою - це Reef Oasis Blue Bay Resort 5* та  Reef Oasis Beach Resort 5*. Обидва готелі входять до ТОП-15 найпродаваніших нами готелів. Не знаєте в який із цих готелів купити тур?  Давайте порівняємо...

Місце розташування
Більш виграшним вважаємо розташування готелю Reef Oasis Beach Resort 5* тому що в пішій доступності променад Іль-Меркато і Старе місто. За територією готелю безліч магазинів.
За межами Reef Oasis Blue Bay Resort 5* немає ніякої інфраструктури. Готель до того ж не пропонує шатл до міста. Тільки туроператор "Джоін Ап" возить безкоштовно своїх туристів на Сохо.

Територія
Красива, велика і доглянута в обох готелів: потопає в зелені, пальмах, кольорах, як в ботсаду. Але в готелі Reef Oasis Blue Bay Resort 5* вона більш різко каскадом спускається до пляжу. Можна спуститися до моря на ліфті.
Територія Reef Oasis Beach Resort 5* більш плавно нахилена до моря, але для остаточного спуску таки необхідно подолати кілька ступенів.Номери
Станом номерів Reef Oasis Beach Resort 5* дещо програє - номерний фонд поділяється на ренововані та застарілі номери. На рахунок останніх є деякі нарікання від туристів.
Але, якщо обирати ренововані Superior room, то вони буде дуже навіть хороші. Хоча і далеко від моря.
В номерах Superior room в Reef Oasis Beach надають халати і тапочки, а в
Reef Oasis Blue Bay Resort 5* їх немає навіть на вимогу і за додаткову оплату. І ще всі номери Reef Oasis Blue Bay Resort 5* з видом на територію, виду на море немає в принципі.Харчування
На наш погляд харчування більш цікаве в Reef Oasis Beach Resort 5*, вибір страв ширший. У залі головного ресторану стоять кава-машини, і гості готелю можуть самостійно вибрати собі кавовий напій. А за обідом і вечерею можна випити вино.
А в Reef Oasis Blue Bay Resort 5* каву необхідно замовлятити у офіціанта. І вам принесуть чайник-термос з невизначеним напоєм під виглядом кави. І алкогольні напої за обідом і вечерею не подають.
В готелі Reef Oasis Blue Bay Resort 5* дуже класний біч-бар з смачними закусками.
А в Reef Oasis Beach Resort 5* пасує побідати в панорамному ресторані над пляжем.


Пляж
В Reef Oasis Beach Resort 5* пляж начебто менше розміром і лежаки більш щільно стоять один до одного.
Пляж Reef Oasis Blue Bay Resort 5* ширший, відстань між лежаками більше, і навіть є окрема зона для дорослих. Якщо цінуєте таке.Вхід в море
Є понтони в обох готелях. Але їх довжина і вид різний.
В Reef Oasis Blue Bay Resort 5* короткий (10-12 метрів) стаціонарний дерев'яний понтон.
А в Reef Oasis Beach Resort 5* понтон пластиковий і довший. Ніяких проблем з пересуванням по ньому не виникає.
Вхід в море з берега є у обох готелів. Але!
Якщо в Blue Bay це невеликі лагункі для малюків, то в Beach - повноцінний піщаний вхід, щоб зайти і поплисти. Тут зустрічаються мертві Корали, тому рекомендуємо спец взуття.

Риф
Першість віддаємо за красою коралового рифу готелю Reef Oasis Blue Bay Resort 5*.

Анімація
Якось більше вона відчутна в Reef Oasis Blue Bay Resort 5*. Вдень туристів залучають до спорту, та й ввечері розважають, як можуть.


Який з цих 2-х готелів кращий?
Таке питання напевно некоректне. Все залежить від мети. 
Якщо хочеться інстаграмних фотографій і красивий риф - то вам в Reef Oasis Blue Bay Resort 5*.
Якщо хочете вийти погуляти за межі готелю або плавати з берега - Reef Oasis Beach Resort 5*.