У туристичній агенції Qtravel найбільший вибір "якісних" ГОРЯЩИХ ТУРІВ! У нас є гарячі тури в Єгипет, Туреччину, Кіпр, Грецію, Болгарію і ті інших теплі країни. Бажаєте купити горящу путівку за найвигіднішою ціною - тоді Вам до нас - on-line low cost туристичне агентство Qtravel в м. Хмельницький по вул. Набережна Берегова 42/1, ТЦ EL, 1-й поверх. Гарячий тур - це не обов'язково найдешевший готель за 150-200 доларів США, хоча у нас є і такі, горящий тур - це тур на який знижка може досягати до 40% від первісної вартості.

   
Пакетні тури на пляжний відпочинок (відпочинок біля моря) в основній своїй частині складаються із проживання та харчування в готелі та авіаперельоту, вони то і формують ціну. Часто буває таке, що на певні дати в готелі залишилося багато вільних місць - в цьому випадку готельєри надають знижку на проживання та харчування своїм відвідувачам - це і вважається палаючим туром. А буває і таке, що залишилося багато непроданих місць в літаку і для того щоб їх продати, туроператори знижують ціни на авіапереліт, і це також є гарячий тур. Але самим палаючим туром вважається такий тур, де є знижка і на готель, і на авіапереліт.

   
Щоб не пропустити подібні варіанти і добре відпочити на морі, купивши горящу путівку за низькою ціною - слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, у нас завжди найактуальніша інформація про вартість турів, в тому числі і про наявність гарячих турів. Найбільш розповсюдженими напрямками і популярними країнами, де зустрічаються гарячі путівки - це Єгипет, Туреччина, Кіпр, Греція, Болгарія, ОАЕ, Шрі-Ланка, Таїланд, ГОА.

Бажаєте бути в курсі всіх акцій та розпродажів?

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Viber або читайте наш канал у Telegram!

турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена