Натисніть "Like", щоб слідкувати за турагенцією Qtravel у Facebook
Стокові тури

Кращі готелі Єгипту для відпочинку з дітьми

Пропонуємо вам кращі готелі Хургади для відпочинку з дітьми.


 Експерти з туризму, що спеціалізуються на Єгипті, дуже часто для відпочинку з дітьми (особливо маленькими) рекомендують курорти Хургади, через велику кількість піщаних пляжів з гарним входом у море, комфортних та недорогих готелів, та й просто тому, що саме тут, частіше загалом, відпочивають сім'ї з дітьми з України. На багатьох пляжах Шарм-ель-Шейху важко потрапити у воду через велику кількість коралів у прибережній зоні. Це можна зробити з понтону чи мосту.

Але тут є свої переваги: ​​на пляжах Шарм-ель-Шейха діти прямо біля берега можуть спостерігати та вивчати різнокольорові корали та дивовижний підводний світ.Хургада

Готель Titanic Beach Spa & Aqua Park 5* Готель розташований за 20 хвилин їзди від аеропорту. Це новий готель, з великою та зеленою територією, що чудово підходить для прогулянок. Також є дитячий майданчик та клуб для дітей – для ігор та веселого проведення часу. У готелі Titanic Beach Spa & Aqua Park 5 * - один з найкращих аквапарків в Єгипті, водні гірки для будь-якого віку і навіть є штучні річки, в зимовий час працює басейн з підігрівом, який викликає неймовірне захоплення у всіх його відвідувачів. Готель має свій великий піщано-гальковий пляж.


Орієнтовна вартість – 900 $ за тиждень на двох


Готель Sunrise Garden Beach Resort 5*


 Розташований готель всього за 7 кілометрів від аеропорту Хургади. Неймовірно красива територія готелю одразу ж налаштовує на спокійний відпочинок. Тут є водні гірки, дитячий басейн. У готелю власний пляж.


Орієнтовна вартість – 1150 $ за тиждень на двохГотель Sonesta Pharaoh Beach Resort 5*

 

 Готель знаходиться в 40 км від аеропорту Хургади. Sonesta Pharaoh Beach Resort 5 * - відмінно підійде для туристів, які цінують -красивий і сучасний дизайн. У готелю велика територія, вкрита зеленню, піщаний пляж і крута анімація для дітей.

Орієнтовна вартість – 1150 $ за тиждень на двохГотель Albatros Palace 5*


 Гарний ландшафт, величезна територія та незабутня архітектура комплексу – полонять із перших хвилин перебування тут. Різні заходи для дітей (анімація, дитячий клуб, водні гірки), величезний басейн, власний піщаний пляж. До центру міста можна дістатися за 20 хвилин.


Орієнтовна вартість – 1500 $ за тиждень на двох


Готель Serenity Fun City 5*

 Відкритий для відвідувань у 2012 році, новий готель у районі Макаді-Бей, готель знаходиться за 35 км. від Хургади. Красива та затишна територія, піщаний пляж, дитячий аквапарк та величезний басейн.


Орієнтовна вартість – 950 $ за тиждень на двохЗацікавив готель?

Телефонуйте до нас або залишайте заявку внизу

Стокові тури Єгипет
Made on
Tilda