Натисніть "Like", щоб слідкувати за турагенцією Qtravel у Facebook
Марс - рекомендовані

Тут у вашу честь можуть посадити дерево

Готель The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort 5*

(Марса Алам, Єгипет)
Прекрасний готель у Марса Аламі. Якщо гості приїжджають в готель більше 6 разів, то на їх честь висаджують дерево, вказують ім’я та прапор країни. Зараз  вже є 1839 дерев. 1 Для репітерів намагаються давати ту ж саму кімнату, та й дерево висаджують біля цієї кімнати.Є активний пляж та релакс. Понтон 365 м, 3 входи для різних категорій: 1 - для початківців, 2 - неймовірної краси лагуна 5 м глибини з чудернацьким кораловим садом і черепахами, 3 - домашній риф, один з найкращих у світі.Можна пливти ліворуч і праворуч аж до Марса Мубарака, куди возять на екскурсії. Тут можна побачити також дельфінів. Щодо дюгоня - від готелю треба пройти хвилин 15 в бухту Марса Мубарак (або пропливти вздовж дуже красивого рифу). Там і зустрінетеся з морською коровою та черепахами. В готелі Фейроуз ви все знайдете - чудовий риф, дельфінів, черепах та морську корову.
Відгук наших клієнтів, що відпочивали в цьому готелі:

"Харчування. М'ясні страви - яловичина, курка. Кілька разів була качка і індичка. Гриль-меню на вечерю. Багато свіжих овочів. паста, лазанья. З фруктів - фініки, гуава, апельсини, дині, кавун. Полуницею тільки прикрашали десерти. Є дієтичний стіл з паровими овочами. Спиртне - біле, червоне, рожеве вино, пиво.

Є ресторан на березі, який працює як ліванський та італійський а ля карт (за попереднім записом, безкоштовно по 1 разу). Ліванський дуже сподобався, сказали була смачна баранина.

Вечорами проводяться анімаційні шоу, в тому числі з факірів.

Національний склад відпочиваючих - німці, поляки, італійці.. Наших було не дуже багато.

Wi Fi в зоні басейну.

Найяскравіші враження - черепахи і дюгонь. Все це в 15 хв ходьби від готелю. З інших готелів туристів привозять туди на екскурсію."  Відпочинком задоволеніРейтинг готелю:

tophotels - 4,6 з 5

tripadvisor - 4,5 з 5

google - 4,7 з 5

booking - 8,5 з 10Зацікавив даний готель ? Тисни кнопку нижче і ми знайдемо найкращу ціну!

Бронюючи онлайн, ви заощаджуєте щонайменше 2000 грн.

Марса Алам
Made on
Tilda