Натисніть "Like", щоб слідкувати за турагенцією Qtravel у Facebook
Сподобався рекомендований готель? Не відкладайте, звертайтеся до наших менеджерів прямо зараз, щоб забронювати найвигідніший варіант.
Ось, що говорять про нас туристи:

Чому туристи довіряють турагенції Qtravel?

9років в туризмі
Туристична компанія Qtravel більше 9 років на ринку туризму і організували відпочинок більш ніж 5500 туристів. Ми точно знаємо як організувати ваш відпочинок без різного роду проблем.
Бездоганна репутація
Туристи нас обожнюють! Про це говорять 92% відгуків про нас в соцмережах. Так, всі вони справжні і написані виключно нашими клієнтами. Посилання на відгуки про нас - нижче на сторінці.
Чесність та безпека
Ваша безпека - вищий пріоритет. Ви отримуєте чеки, ми - платимо податки. А ще: ми не співпрацюємо з сумнівними організаціями, навіть коли можна заробити більше.

Платимо юристам, щоб документи були в порядку. І просто поводимося порядно по відношенню до вас в будь-який незрозумілій ситуації.
Гарантія мінімальної ціни
Ми продаємо всі тури за ціною туроператорів. Гривня в гривню. Ви завжди платите мінімальну ціну за будь-який тур. Без доплат і прихованих платежів. Ми не стягуємо комісій та не маніпулюємо курсом.
Якщо ви знайдете на сайті будь-якого українського туроператора ціну на тур нижче, ніж та, яку запропонував ваш експерт, ми компенсуємо різницю. В Qtravel ви завжди платите мінімальну ціну.
Професійні менеджери
В нашій команді працюють кращі тревел-експерти з усієї України. Вони досконально знають всі напрямки і порекомендують тільки кращі готелі. Десятки відвіданих країн та сотні оглянутих готелів.
Все онлайн
Обирайте тур не виходячи з дому, використовуючи нашу кращу в Україні систему пошуку турів онлайн на сайті q-travel.com.ua.
А ще, договір із нами, ви можете підписати дистанційно, електронно-цифровим підписом.
До того ж, ми розуміємо, що таке Google Docs або Telegram. Щоб вам було зручно.
Підтримка 24/7
У подорожі можуть виникнути різні непередбачувані труднощі, ми допоможемо їх вирішити. Ваш менеджер завжди буде на зв'язку для вас. Відповімо на дзвінок навіть вночі. Працюємо, щоб ви думали тільки про відпочинок.
Сервіс вищого рівня
Почнемо з простого. Ми швидко телефонуємо, працюємо на вихідних, говоримо по-англійськи. Гроші приймемо зручним для вас способом і не візьмемо комісії. Всі тури ви знайдете на сайті, а ціни перевірите онлайн.
Бажаєте відпочити в цьому готелі?
Залиште заявку - ми знайдемо найкращу ціну на нього!
Зазвичай ми відповідаємо протягом 30 хвилин робочого часу
Залишити заявку
Залиште заявку зараз, поки ще є вільні місця, а ціна не піднялася
Зазвичай ми відповідаємо протягом 30 хвилин робочого часу
Made on
Tilda