• 23 серпня 2019 10:10:20

У Limak Lara de Luxe розповіли, хто їх "замовив"

Limak Lara de Luxe - туры в турцию, отдых в турции

  Публікації в ЗМІ про масове отруєння туристів в популярному турецькому готелі Limak Lara de Luxe замовив чоловік однієї з відпочиваючих. Про це розповів фахівець з продажу та маркетингу Limak Lara de Luxe Толга Барис. За його словами, передісторія така: жінка забронювала через Booking відпочинок в цьому готелі для себе і своїх дітей. По прильоту вона хотіла оплатити своє проживання кредитною карткою свого чоловіка, який залишився в Україні. Відповідно до міжнародних правил, без відповідного дозволу власника карти і в його відсутність так робити не можна, про що представники готелю їй і повідомили. В результаті їй довелося розплатитися готівкою, і її заселили в готель. Здавалося б, на цьому конфлікт міг бути вичерпаний. Але ситуація викликала гнів чоловіка, який і замовив компрометуючі готель новини, які потім підхопив ряд ЗМІ. Тепер адміністрація готелю має намір подавати до суду на замовника компромату.

   Представники туріндустрії відзначають, що це один із неприємних сюрпризів, з якими цілком можуть зіткнутися самотуристи, що бронюють готелі самостійно, а не в турагентствах. Подібні тури в Туреччину краще бронювати через турагентство, грамотний менеджер все організовує так, щоб не було неприємностей на відпочинку.

  В соцмережах вже з'явилися прямі ефіри з Limak Lara de Luxe, судячи з яких, туристам там відпочивається цілком комфортно. 

Онлайн сервіс QTravel дає можливість купити тур в Туреччину онлайн, не виходячи з дому чи офісу, та заощадити від $100 до $300 на бронюванні.
 

Бажаєте бути в курсі всіх акцій та розпродажів?

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Viber або читайте наш канал у Telegram!

турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена

Добірка популярних молодіжних готелів в Єгипті

Добірка популярних готелів в Єгипеті

Не знайшли нічого підходящого? Ми підберемо!

Заповніть форму нижче