Оплатити вибраний Вами тур в нашій турагенції можна декільками способами:

 

 

 

 

 

Готівкою в офісі за адресою м. Хмельницький, вул. Нижня Берегова 42/1, (оплата тільки в гривні), без додаткових комісій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківською карткою VISA/Mastercard  (без додаткових комісій банку) у нас на сайті, використовуючи форму внизу цієї сторінки. Звертаємо увагу, що Ваша карта повинна бути відкрита для здійснення платежів через мережу інтернет, а також на ній повинен бути встановлений ліміт на здійснення операцій в мережі інтернет, на суму не нижче ніж та, яку Ви плануєте внести. При оплаті карткою VISA/Mastercard також потрібно буде зазначити номер вашого договору на туристичне обслуговування, його вам надасть наш менеджер.

 

 

 

 

Через термінал ПриватБанку. Зареєструвавшись в терміналі ПриватБанку, переходьте в розділ "Торгівля і дистрибуція". В даному розділі знаходьте компанію ТОВ "КВІК ТРЕВЕЛ" за ЄДРПОУ 42409280, зазначте номер вашого договору на туристичне обслуговування, який надасть наш менеджер та оплачуйте. Оплатити рахунок в терміналі ПриватБанку  можна як готівкою, так і з банківської картки. Комісія за оплату в такий спосіб - всього 1 грн. При оплаті з кредитних карток, може стягуватися додаткова комісія. Для оплати кредитною карткою без спрати додаткової комісії, радимо скористатися формою нижче. 

 

 

 

оплата туру Qr код - турагенція Qtravel

 

  

 

 

   Через мобільний додаток Приват24 від ПриватБанку. Відскануйте QR-код через свій додаток Приват24, зазначте номер вашого договору на туристичне обслуговування, який надасть наш менеджер та оплачуйте онлайн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оплатити карткою без комісії

Оплата рахунку банківською карткою

 

Оплатить счет