QTravel - це сучасна та перша on-line турагенція яка йде в ногу із часом. QTravel - це реорганізована і ребрендингова турагенція, відомої мережі МОРЕ ТУРІВ, яка успішно працює у Хмельницькому із 2012 року.

  Вивчаючи попит та аналізуючи ринок туристичних послуг, ми вирішили створити on-line турагенцію для наших туристів. Досить часто наші туристи самостійно підшуковують собі варіанти відпочинку за допомогою мережі інтернет, вивчаючи готелі на різних сайтах та читаючи відгуки про них . А ще є такі туристи, які вже неодноразово відпочивали в певній країні, чи у готелі і точно знають чого хочуть, або ж туристи яким порадили друзі конкретний готель - це все потенційні клієнти on-line турагенції QTravel.

  Суть on-line турагенції в наступному - якщо ви змозі самостійно підібрати для себе варіант відпочинку, а це досить не важко зробити за допомогою нашого сайту (пошук турів / горящі тури) - робіть замовлення on-line та скоріше отримайте вигідну пропозицію, оскільки їх кількість зазвичай обмежена.

  On-line турагенція QTravel працює із більш ніж 30 туроператорами України та може запропонувати найрізноманітніші варіанти відпочинку на будь-який смак та гаманець. Наш туристичний асортимент:

 • Пляжний відпочинок за кордоном (Туреччина, Єгипет, Туніс, Болгарія, Греція, Кіпр, Чорногорія, Хорватія, Італія, Іспанія, Португалія, ОАЕ, Таїланд, Шрі-Ланка, ГОА, Індонезія, Малайзія, В'єтнам, Мальдіви, Куба, Мексика, Домінікана ...)
 • Екскурсійні програми по всій Європі (автобусні та авіа)
 • Дитячий відпочинок в Україні та Європі
 • Гірськолижний відпочинок (Україна, Польща, Болгарія, Греція, Австрія)
 • Морські та річкові круїзи по всіх морях та океанах
 • Оздоровчий відпочинок і лікування в санаторіях України
 • 1-3-5-7 денні екскурсійні програми по Україні (Кам'янець-Подільський, Хотин, Чернівці, Львів, Умань, Вінниця, Карпати, Закарпаття)
 • Пляжний відпочинок на чорноморському узбережжі України
 • Шоп-тури в Грецію за шубами
 • Бронювання автобусних, залізничних та авіаквитків
 • Візова підтримка

В нашій базі завжди є більш 100 млн. турів по всій земній кулі і найактуальніші гарячі тури за низькими цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними туроператорами, а менеджери нашого on-line турагентства QTravel завжди допоможуть Вам підібрати відпочинок Вашої мрії!

 

Хто ми

Наша команда

Артур Засновник & Самий головний ))
avatar

Потрібні доступні авіаквитки, бронь готелю, візова підтримка? Вам сюди ))

Маріанна Відповідає за відпочинок туристів )
avatar

Самі гарячі тури в Єгипет, Туреччину, Болгарію, Кіпр, Грецію, Шрі-Ланку, ОАЕ, Таїланд, ГОА і взагалі куди завгодно )))

Анна Тревел консультант
avatar

Обожнюю подорожувати, відкривати для себе нові незвідані місця, знайомитися з різними звичаями та традиціями. "Пізнавайте все довкола, адже рух - це життя"