Єгипет - одна з найпопулярніших теплих країн для відпочинку на морі серед українських туристів. В Єгипті тепло круглий рік, а тому в цю країну сміливо можна їхати навіть взимку. Виходячи зі статистики за зиму 2016-2017 років - близько 80% всіх украиских туристів, що відпочивали в цей період за кордоном, віддали перевагу саме Єгипту. У турагенції QTravel (м.Хмельницький) завжди є великий вибір турів в Єгипет, в тому числі гарячих турів в Шарм-ель-Шейх і Хургаду та безліч інших спецпропозицій від провідних туроператорів.
 
   Менеджери нашого турагентства неодноразово бували в Єгипті і можуть порекомендувати вам відмінні готелі як для спокійного сімейного відпочинку, в тому числі з дітьми, а також для молодіжного, "тусовочного". Нижче ми зібрали найбільш вигідні пропозиції з гарячих турів в Єгипет, на популярні курорти Шарм-ель-Шейх, Хургаду і Макаді Бей.
гарячі пропозиції по відпочинку в Єгипті

горящі тури в єгипет від 239$ за 1/2 DBL

Оберіть курорт/регіон Єгипту, в якому бажаєте відпочивати

Бажаєте бути в курсі всіх акцій та розпродажів?

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Viber або читайте наш канал у Telegram!

турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена

Добірка популярних готелів в Єгипеті

Добірка популярних молодіжних готелів в Єгипті

Добірка популярних сімейних готелів в Єгипті

Не знайшли нічого підходящого? Ми підберемо!

Заповніть форму нижче