Натисніть "Like", щоб слідкувати за турагенцією Qtravel у Facebook

ДОГОВОРИ

Туристична агенція Qtravel у м. Дрогобич - це сучасне турагентство, яке йде в ногу з часом і пропонує своїм туристам передові технології та кращий сервіс.


ВАРІАНТИ КУПІВЛІ ТА ОПЛАТИ ТУРІВ

У нашій турагенції звичайно ж присутній класичний спосіб підбору і купівлі туру - ви приходите до нас в офіс, разом із менеджером підбираєте тур (горящий тур) що сподобався, погоджує всі необхідні деталі і забронювавши путівку, отримуєте рахунок на її оплату. Після підтвердження заброньованого туру, документи для поїздки можна буде отримати безпосередньо в офісі - м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика 18Б, ТЦ АТБ, 2-й поверх.

Дистанційний підбір туру по телефону, електронній пошті, Viber, Telegram, What'sApp, «соцмережі» - в разі, якщо у вас немає можливості під'їхати до нас в офіс або ви з іншого міста. Наші менеджери, врахувавши всі ваші побажання, підберуть відмінний варіант відпочинку і відправлять варіанти для узгодження зручним каналом зв'язку. Оплатити обраний тур можна банківською картою у нас на сайті або через термінал ПриватБанку / касу банку. Необхідні для поїздки документи ви отримаєте в електронній формі на ваш e-mail, Viber, Telegram, What'sApp,   або ж в роздрукованому вигляді відправимо кур'єрською службою «Нова пошта» (безкоштовно).

Самостійний підбір туру (варіанти відпочинку) - користуючись модулем пошуку турів на нашому сайті або вибравши одну із гарячих пропозицій. Оплатити обраний тур можна банківською картою у нас на сайті або через термінал ПриватБанку / в касі банку. Необхідні для поїздки документи ми відправимо в електронній формі на Ваш e-mail, Viber, Telegram, What'sApp,  або в роздрукованому вигляді відправимо кур'єрською службою «Нова пошта» (безкоштовно).

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Компанія QTravel відповідально ставиться до дотримання права кожного відвідувача нашого веб-сайту на конфіденційність персональних даних і вживає заходи із захисту будь-якої інформації, яку ви надаєте нам. Звертаємо вашу увагу, якщо під час відвідування сайту ви вирішили зареєструватися або надати ваші персональні дані, ви тим самим даєте свою згоду на використання вказаної вами інформації компанією QTravel відповідно до умов дійсної Політики. Якщо ви не хочете, щоб з вашими персональними даними працювали співробітники QTravel, будь-ласка не надсилайте нам такої інформації.

Made on
Tilda