• 05 травня 2020 18:40:00

Відновлення авіасполучення

Відновлення авіасполучення в Україні в червні - возобновление авиаперелетов с июня

  У Міністерстві інфраструктури України за оптимістичним сценарієм планують запускати авіаперевезення в червні цього року.
 
Про це розповів міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов в інтерв'ю для каналу ПравдаТУТ Львів.
 
"Я знаю тільки те, що колега Криклій (міністр інфраструктури України Владислав Криклій - авт.) Озвучував. Що він планує це робити (запускати авіаперевезення - авт.) В червні. Але це оптимістичний сценарій", - сказав Немчинов у відповідь на питання журналіста про конкретні терміни запуску авіаперевезень в Україні.
 
Чиновник зазначив, що запуск авіаперевезень буде залежати також від того, як буде вирішено питання міжнародного сполучення на міжнародному рівні. "Внутрішні перевезення - не проблема", - зазначив міністр.
 
Нагадаємо, що із 18 березня в Україні припинені залізничні, авіаційні та автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення. З 25 березня по всій території країни діє режим надзвичайної ситуації.

Ми можемо запропонувати квитки на автобуси, поїзди та літаки в будь-якому напрямку

Потрібен квиток - телефонуй (097) 00-54-720

Чудова новина, але не підходить саме вам? Поділіться нею з друзями в соцмережах!

 

Бажаєте бути в курсі всіх акцій та розпродажів?

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Viber або читайте наш канал у Telegram!

турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена  турагенція Qtravel місто Хмельницький - горящие туры в Турцию, Египет, Болгарию - лучшая цена